ایران مولینکس

غذا ساز مولینکس

آشنایی با غذا ساز مولینکس 

تهیه شده و گرد اوری شده توسط ایران مولینکس . مرکز تعمیرات و فروش قطعات لوازم خانگی مولینکس غذاساز FP741  مولینکس غذاسازی با کیفیت از برند مولینکس است. این غذاساز دارای یک بدنه‌ی اصلی، که شامل موتور است و جنسه بدنه از پلاستیک مقاوم تشکیل شده است.

پیچ تنظیم سرعت هم روی همین قسمت تعبیه شده است.این غذاساز مولینکس دارای پایه‌های ضدلغزش جهت جابه جایی و لرزش دستگاه هنگام کار است.  غذاساز fp741 مولینکس دارای خردکردن، انواع رنده‌ ،و هم‌زن، مخلوط کن، آبمرکبات گیری، پوره ساز،خمیر زن  را دارد. شما می توانید با پارچ مخلوط‌کن FP741انواع اسموتی‌ها و سس‌های متنوع را تهیه کنید. این پارچ ازجنس پلاستیک است و گنجایش  زیاد آن به آشپز کمک فراوانی می‌کند.شما می توانید ظروف خردکن و مخلوط‌کن و نیز تیغه‌ها و سایر قطعات جانبی را جدا کره و به سادگی به شویید همچنین می توانید در ماشین ظرف‌شویی نیز قرار دهید.تیغه‌ ی غذاساز FP741مولینکس از جنس استیل ضدزنگ است.تنظیم سرعت موتور در دو مرحله تعیین می‌شود و حالت پالس یا لحظه‌ای نیز برای این مدل غذاساز طراحی شده است.

ویژگی غذاساز FP741 مولینکس

قدرت: 1000 وات

ظرفیت کاسه غذاساز: 3 لیتر

ظرفیت مخلوط کن: 2 لیتر

دارای 2 سرعت + سرعت پالس لحظه ای

دارای 2 صفحه رنده استیل ضد زنگ برای رنده ریز و چیپس نازک /  درشت و چیپس ضخیم

دارای خمیرزن پلاستیکی

خرد کن فلزی /  همزن فلزی  /  آب مرکبات گیری /  آسیاب  /  پوره ساز

خدمات و تعمیرات غذا ساز مولینکس

اطلاعات کافی از دستگاه عذا ساز مولینکس و نحوه نگه داری از این مدل عذا ساز مولینکس کمک بسیاری  سالم ماندن دستگاه می کند. بر همین اساس ایران مولینکس مرکز تعمیرات انواع مدل های غذا ساز مولینکس با اماده کردن مطالب مفید و کاربردی سعی در آشنا کردن مصرف کنندگان غذا ساز مولینکس دارد. لطفا در صورت نیاز به تعمیرات مولینکس حتما با ایران مولینکس در ارتباط باشید. آدرس ایران مولینکس: تهران تهرانپارس فلکه اول خ حسینی شماره 143

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *