لوگوی ایران مولینکس

نحوه استفاده از چرخ گوشت مولینکس

چرخ گوشت مولینکس 

چرخ گوشت مولینکس مدل ME625 با توانایی بالا جهت آماده سازی و چرخ کردن انواع گوشت و تهیه غذاهای گوشتی لذیذ به شما در آشپزخانه کمک میکند. اگر شما هم دوست دارید خودتان گوشت را چرخ کنید داشت چرخ گوشت در آشپزخانه ضروری است. چرخ گوشت دارای سوسیس ساز  و کبه ساز می باشد. این مدل چرخ گوشت مولینکس تک سرعته و دارای دکمه معکوس می باشد.

نکات فنی و آشنایی با چرخ گوشت مولینکس

  • قدرت: 1800وات
  • تك سرعته
  • داراي دكمه معكوس
  • سوسيس ساز و كبه ساز
  • 3تيغه جهت چرخ كردن در 3 سايز ريز،‌متوسط و درشت
  • داراي3تيغه رنده
  • خروجي:2/2كيلوگرم در دقيق

  • نحوه استفاده صحیح از چرخ گوشت مولینکس تهیه شده توسط وب سایت ایران مولینکس

چرخ گوشت های مولینکس دارای موتور های قوی با توان بالا هست بر همین اساس نحوه استفاده از دستگاه باعث جلوگیری و بروز آسیب جدی به دستگاه و قطعات جانبی می شود لذا نکات زیر را با دقت مطالعه کنید و استفاده کنید برای استفاده ابتدا گوشت ها را کامل به قطعات ریز خرد کرده چربی و استخوان را کاملا جدا کنید . سپس پنجره خروجی که دارای  سه حالت ریز. متوسط.درشت را انتخاب کنید و گوشت را وارد قسمت گلویی دستگاه کرده و شروع به چرخ کردن نمایید.

بر همین اساس بعد از اتمام کار لازم است اول دستگاه را از برق کشیده و قطعات جانبی را جدا و سپس داخل دستگاه را تمیز کنید.

لطفا توجه کنید!

مواد شوینده مورد استفاده داخل ماشین ظرفشویی برای شستشوی قطعات جانبی چرخ گوشت مناب نیست و باعث بروز آسیب جدی و از بین رفتن مواد پوششی قطعات می شود و در این حالت قطعات قابل استفاده نیست و باعث بروز هزینه گزاف برای تهیه قطعات جانبی می شود .برای شستشوی قطعات چرخ گوشت از اب خالی گرم استفاده کنید و پس از اتمام با دستمال خشک کنید. داخل چرخ گوشت  فقط با دستمال مرطوب تمیز کنید و به هیچ عنوان اب داخل دستگاه نریزید.

تعمیرات و فروش قطعات جانبی چرخ گوشت مولینکس

خدمات و تعمیرات مولینکس و همچنین استفاده از قطعات مرغوب برای مشترکان مولینکس مهم و با اهمیت هست گروه ایران مولینکس دارای کادر مجرب و دوره دیده مخصوص مولینکس آماده پاسخ گویی در رابطه با تعمیرات و فروش قطعات جانبی می باشد . لطفا از سپردن دستگاه به تعمیرات متفرقه جدا خوداری کنید و در صورت نیاز به تعمیرات با ایران مولینکس در تماس باشید.

ایران مولینکس در کنار شماست .

دفتر تعمیرات و فروش قطعات مولینکس:

تهران تهرانپارس فلکه اول خ حسینی شماره 143

کد پستی 1651876786

شماره های دفتر ایران مولینکس : 02177760901

شماره مشاوره رایگان کشوری : 09122902536 آقای مهندس عتیق

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید