لوگوی ایران مولینکس

تاریخچه مولینکس

 

 

مولینکس از برندهای قدیمی و معتبر فرانسوی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. مولینکس کلمه ی ترکیبی به معنای چرخ قدیمی است. بیشترین تولیدات این شرکت مربوط به لوازم خانگی کوچک میباشد که بیشتر خانم های خانه درآشپزخانه با آن سروکار دارند. غذا ساز، مخلوط کن، همزن، پلوپز، سرخ کن، چرخ گوشت ، اتو بخار، آبمیوه گیری،گوشتکوب برقی، آسیاب،کتری برقی، قهوه ساز خردکن و ماشین آشپزخانه و دیگر لوازم کوچک خانگی است.

برای مشاهده خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مولینکس به سایت ایران مولینکس مراجعه کنیدمولینکس در سال 1937 توسط ژان مانتوله Jean Mantelet در فرانسه تاسیس شد. هدف ژان مانتوله این بود که برندش در اکثرنقاط دنیا گسترش یابد و بین مردم محبوب باشد. از امتیازهای این برندقیمت مناسب و کاهش هزینه ها در تمامی سالها بودهاست تا  تمامی قشر جامعه بتوانند از برند مولینکس استفاده کنند.آنچه این برند را از سایر برند های دیگر لوازم خانگی جدا میکند، اهمیت دادن و  توجه به تغییرات و سلیقه ی مردم جامعه است.در اوایل دهه 1960 ژان مانتوله چند خردکن برقی مولینکس را به آمریکا فرستاد. و پاسخ نماینده ی آمریکایی در جواب این بود:

این خردکن های فرانسوی مولینکس برای مردم فرانسه جذاب هستند و برای سلیقه مردم آمریکا جذاب نیست وتنها شکل ظاهریش است که باعث میشود این محصول در آمریکا به فروش نرسد! او به مانتوله پیشنهاد داد که ازیک طراح خلاق و واقعی استفاده کند.پیشنهادی که باعث شد مولینکس در بازارهای جهانی محبوب شود.مولینکس در طی چندین دهه فعالیت خود از رنگ های قهوه ای، نارنجی، سفید و قرمز استفاده کرده است که هر کدام از رنگ ها  بیانگر نوعی پیام به مصرف کننده است. از آن زمان به بعد محصولات مولینکس مورد توجه وسلیقه عموم مردم قرار گرفت و در بازار عرضه گردید. و همین  به ایران هم راه پیدا کرد و مورد توجه مردم ایران نیز قرار گرفت.

WWW.IRANMOULINEX.COM 

 

سبد خرید