لوگوی ایران مولینکس
ایران مولینکس

نکات مهم در استفاده از غذا ساز مولینکس

 

نکات مهم و کاربردی در استفاده و نگهداری از دستگاههای غذا ساز مولینکس!گرد آوری  و تهیه شده توسط تیم فنی ایران مولینکس.دستگاه های غذا ساز مولینکس یکی از کاربردی ترین ملزومات داخا آشپزخانه می باشد لذا داشتن اطلاعات کافی در زیمنه نگهداری کمک به بهبود عملکرد وسلامت دستگاه می نماید.

شرایط نگهداری از غذا ساز های مولینکس !

اکثرا دستگاههای غذا ساز را به مدت طولانی در مکان های داخل آشپزخانه یا داخل کابینت ها نگه داری می کنند لذا وجود بخار غذا و هوای گرم داخل محیط و محل طبخغذا باعث ایجاد رسوب و گرفتگی داخل دستگاه می شود.راهکار تمیز کردن دستگاه بعد از مدت طولانی چیست ؟

ابتدا دستگاه را از جعبه یا داخل کارتن خارج کنید . سپس قطعات جانبی را از مولینکس جدا کنید . موتور عذا ساز مولینکس به تنهایی روی سطح صاف بگذارید با دستمال مرطوب بدنه را تمیز کنید و روی موتور و قسمت های جانبی دستگاه را تمیز کنید لطفا توجه کنید تحت هیچ شرایط از دستمال خیس استفاده نکنید . باعث بروزاسیب  جدی به غذا ساز مولینکس می شود.

راهکار تمیز کردن قطعات جانبی غذا ساز مولینکس؟

دستگاههای غذا ساز مولینکس دارای قطعات جانبی متنوع هستند که هر کدام از آنهاوظیفه و عملکرد خاص دارند لذا همواره تلاش کنید که در مراقبت از قطعات جانبی دستگاه کوشا باشید .

کاسه اصلی غذا ساز مولینکس!

چنانچه بعد از مدت طولانی از این قطعه استفاده نکردید . ابتدا با دستمالمرطوب تمیز کنیدو سپس با اب ملایم مواد شوینده به آرامی داخل کاسه غذاساز

را بشوئید. دقت کنید به قسمت های زیر کاسه اسیب وارد نشود.سپس در مرحله بعد کاسه را به حالت عکس روی پارچه یا دستمال بگذارید

تا کاملا خشک بشود.

پارچ اصلی مخلوط کن غذا ساز مولینکس !

ابتدا درب پارج به آرامی باز کنید و سپیس داخل پارچ به آرامی با اب ملایمو مواد شوینده کاملا بشوئید.لطفاتوجه و دقت کنید نیغه های داخل پارچ مخلوط بسیار تیز و برنده هستن مواظب باشید باعپ بروز اسیب به دستان شما هنگام شستشو نشود.بعد از شستشو داخل پارچ برعکس روی دستمال قرار دهید تا الباقیآب مانده داخل پارچ خالی شود و خشک بشود.

نکته مهم و قابل توجه !

قطعات و ملزومات جانبی دستگاههای عذا ساز مولینکس را تحت هیچشرایطی برای تمیز کردن داخل ماشین ظرفشویی نگذارید وجود گرمای

زیاد آب و مواد شیمیایی داخل ماشین ظرفشویی باعث آسیب جدی به قطعات می شود.گروه خدمات ایران مولینکس با امکانات گسترده تعمیرات و امکان فراهم کردن قطعات جانبی مولینکس در سر تا سر ایران آماده پاسخ گویی به مشتریان و مصرف کنندگان لوازم خانگی مولینکس می باشد .

ارایه خدمات و مشاوره رایگان کشوری جلوگیری از ایجاد هزینه های گزاف می نمایدلذا توصیه و پیشنهاد ایران مولینکس استفاده از مشاوره های رایگان مرکز ایران مولینکسمی باشد .با ایران مولینکس در تماس باشید.

شماره مشاوره رایگان کشوری : 09122902536 آقای مهندس عتیق

آدرس دفتر ایران مولینکس : تهران تهرانپارس فلکه اول خ حسینی شماره 143

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید