تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی در ایران


تعمیرگاه مجاز مولینکس،نمایندگی مولینکس در ایران،تعمیرات جاروبرقی مولینکس،خدمات تعمیرات مولینکس،تعمیرگاه،تعمیرات،تعمیر مولینکس در شرق تهران،خدمات تعمیرات،نمایندگی مجاز

سلامتی و رزیم غذایی با محصولات مولینکس

ایران مولینکس.خدمات مولینکس.تعمیرات مولینکس.دفتر مولینکس.مولینکس اصلی.گارانتی مولینکس.قطعات مولینکس

ایران مولینکس مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی مولینکس

تا دیر نشده گیاه خوار شوید

ایا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که چرا مردم این روزها تمایل به گیاه خواری پیدا کرده اند؟ دلیل آن را دریک کلام میتوان گفت وآن  اهمیت دادن به سلامتی است. به عبارتی طول عمر بیشتر مستلزم زندگی سالم تر است و این همان چیزی است که بسیاری از افراد را ترغیب کرده که دست از مواد غذایی همچون گوشت بکشند و میل به گیاه خواری را در خود ایجاد کنند. تحقیقات علمی انجام شده در این زمینه همگی فواید سلامتی و زیست محیطی پیروی از یک رژیم گیاه خواری را ثابت کرده اند. تقریبا 70 درصد از تمام بیماری هااز جمله یک سوم از انواع سرطان مربوط به تبعیت از یک رژیم غذایی ناسالم است. رژیم گیاهخواری خطر بیماری های مزین دژنراتیونظیرچاقی بیماری های عروقی فشار خون بالا دیابت و انواع خاص سرطان مانند روده سینه . پروستات . معده . و مری را کاهش دهد.

 

نقش گیاه خواری در دفع بیماریها

رژیم گیاه خواری را می توان جز سالم ترین رژیم ها دسته بندی کرد. چرا که می تواند هم از بروز بیماریها پیشگری کند  و هم در موارد بسیاری ان ها را التیام بخشد و درمان کند. به عنوان مثال رژیم گیاه خواری  کم چرب یکی از موثرترین  را ه ها برای متوقف کردن پیشرفت بیماریهای عروقی است . سالانه حدود  یک میلون نفر  درامریکا  در اثر بیماری قلبی و عروقی جان خود را از دست می دهند  که از دلیل عمده فوت محسوب می شود .این در حالی است که میزان مرگ و میر ناشی از بیماریهای قلبی در بین افرادی که از رژیم گیاه خواری استفاده می کنند بسیار از بقیه کمتر است. رژیم گیاه خواری از این جهت رزیم سالمی است که گیاه خواران از چربی کلسترول حیوانی استفاده نمی کنند و در عوض به جهت مصرف غذا های گیاهی و سبزیجات . از انتی اکسیدانبیشتر بهره می برند.

تاثیر گیاه خواری بر کاهش وزن

چربی های اشباع. غذا های فراوری وکنسرو شده ومواد غذایی سرشارکربوهیدرات های پیچیده از جمله مواردی هستند که در رژیم غذایی اکثر افراد وجود دارند و چاقی و مرگ تدریجی را به آنها هدیه می دهند.به گفته مرکز کنتل و پیشگیری از بیماریها در آمریکا 64درصد از جوانان و 15درصد از بچه های سنین 6 تا19 سال دارای اضافه وزن هستند و در معرض بیماریهای مرتبط با اضافه وزن از جمله بیماریهای قلبی سکته مغزی و دیابت قرر دارند. تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان داده شده است که افرادی که دچار اضافه وزن هستند با تبعیت از یک رژیم غذایی کم چرب و گیاه خواری توانسته اند در عرض یکسال 10 کیلو گرم از وزن خود را کم کرده ند و تا 5 سال دیگر وزن جدید خود را حفظ کنند.

طول عمر بیشتر

تغییر سبک رژیم غذایی از حالت معمول به شیوه گیاه خواری حدود 13 سال به طول عمر افراد اضافه خواهد کرد افرادی که چربی های اشباح را در سبد غذایی خودجای داده اند طول عمر کمتری دارند و در اواخر زندگی خود بیشتر ناتوان هستند زیرا فرآورده های حیوانی و دامی باعث مسدود کردن رگ ها و شریان ها شده و با کاهش سطح انرژی در فرد سیستم ایمنی او را ضعیف تر میکند بنابراین اگر قصد دارید بیشتر در این دنیا بمانید به فکر یک رژیم گیاه خواری بیافتید.

استخوان بندی قویتر

از آنجایی که در جریان خون ما کلسیم کافی وجود ندارد بدن برای تامین این ماده به سراغ استخوان ها میرود و به مرور زمان اسکلت بدن ضعیف تر شده و قدرت خود را از دست میدهد. توصیه پزشکان برای این مشکل افزایش جذب میزان کلسیم از راه هایی چون مصرف غذاهای پر کلسیم است. افرادی که در برابر لاکتوز نسبتا تحمل پذیر هستند  میتوانند میزان کمی از فراورده های لبنی از جمله ماست پنیر بدون لاکتوز را مصرف کننداما اگر جز آن دسته از افرادی هستید با تمایلی به خوردن آنها ندارید میتوانید کلسیم مورد نیاز خود را از توفو شیر سویا سبزیجات برگ سبز تیره مثل بروکلی کلم برگ و برگ شلغم تامین کنید

دریافت بیشتر انرژی

وجود چربی زیاد در جریان خون به این معناست که شریان ها و رگ ها بطور صحیح بازنخواهند شد و عضلات اکسیژن کافی دریافت نخواهند کردرژیم گیاهخواری متعادل بطور طبیعی عاری ازکلسترول و فرآورده های دایمی مسدود کننده رگ است از آنجایی که غلات. بنشنات. میوه ها و سبزیجات سرشار از کربوهیدارت های پیچیده هستند میتوانند سوخت انرژی زای بدن را تامین کنند.

ظاهری مرتب تر

خوردن سبزیجات یعنی مصرف فیبر بیشترو این یعنی پاک کردن بدن از هر گونه مواد غیر مغذی و غیر مفید گوشت هیچ گونه فیبری را در حود ندارند. بنابراین افرادی که میل به خوردن سبزیجات و تامین فیبر مورد نیاز بدن خود را دارند از نظر استایل بدنی آراسته و مرتب تراز افرادی که میل به خوردن گوشت و چربی در آنها بیشتر است دارند.

به فکر حیوانات هم باشیم

بسیاری از گیاهخوران خوردن گوشت را بدلیل نگرانی هایشان در خصوص حیوانات نرک میکنند هر سال حدود 10 میلیارد حیوان و دام برای مصرف انسان کشته میشوند این در حالی است که دام امروز با دام دیروز فرق دارد چرا که دام دیروز آزادانه در زمینهای کشاورزی رشد پیدا میکرد اما دام امروز بصورت کارخانه ایی و شرکتی رشد میکنند وعمده عمر خود را در محیط بسته قفس مانند میگذراند از این رو زندگیشان با آفت کشها و آنتی بیوتیک ها گره خورده است.

مهمتر از همه پول کمتر هزینه میکنید

اگر سرتان در حساب و کتاب باشد و نگاهی به قیمتها داشته باشید متوجه خواهید شد که هزینه خرید گوشت و مرغ وماهی نسبت به سبزیجات. غلات و میوه ها چندین برابر است با روی آوردن به یک رژیم گیاهخواری در نهایت شاهد پس انداز مبلغ زیادی در یکسال خواهید بود.

انواع رژیم گیاهخواری

بطور کلی رژیم گیاهخواری یعنی کنار گذاشتن مصرف گوشت اعم از قرمز.مرغ. ماهی. لبنیات و فرآوری های حیوانی و روی آوردن به خوردن سبزیجات و گیاهان زمانی که  گفته میشود فرآورده های حیوانی عسل را نیز شامل میشود برخی گیاهخواران آنقدر متعصب هستند که حتی از پوست پشم و چرم حیوانات نیز در لباس و... هم استفاده نمی کنند اما برخی دیگر هستند که گیاهخواری را هم داشته باشند در زیر به برخی از انواع گیاهخواران اشاره می کنیم:

گیاهخواران لاکتو:

 در رژیم غذایی این دسته از گیاهخواران گوشت جایی ندارد اما مصرف فرآورده های لبنی آزاد است.

گیاهخواران اوو: این دسته گیاه خواران منعی برای مصرف تخم مرغ ندارند اما از گوشت و فرآورده های لبنی ب هیچ وجه

استفاده نمی کنند.

رژیم های گوشت آزاد:

گروهی از گیاه خوران هستند که گوشت در رژیم غذایی شان وجود دارد برخی از خوردن گوشت قرمز امتناع میکنند و تمایل به

خوردن گوشت مرغ و پرندگان دارند. این در حالی است که در رژیم گیاه خواری یرخی دیگر مصرف ماهی و غذاهای دریایی آزاد

است اما دسته سوم کسانی هستند که خوردن گوشت در رژیم غذای شان آزاد است اما تا حد امکان مصرف آن را محدود می

کنند.کلیه مطالب بالا که برای مولینکسی های گرامی اماده شده برگرفته از مجله ساناز و ساینا می باشد . ایران مولینکس دارای

بخش های اموزش استفاده از محصولات مولینکس.قطعات . خدمات پس از فروش می باشد . خدمات گسترده ایران مولینکس ا

مادهارایه خدمات متنوع برای کل مشتریان مولینکس می باشد . با ایران مولینکس با خیال راحت از لوازم خانگی مولینکس

استفاده کنید و لطفا در صورت نیاز به مشاوره و یا خدمات با ما در تماس باشید .


ادرس ما : تهران تهرانپارس فلکه اول خیابان حسینی شماره 143 کد پستی 1651876786


شماره های مرکز خدمات :

02177862246

02177735021

شماره مستقیم مشاوره کشوری اقای مهندس عتیق . 09122902536

 

www.iranmoulinex.com

نظرات

ارسال نظر

توجه: به دلیل به روز رسانی سیستم ایران مولینکس به نکات زیر توجه فرمایید 

1. در صورتی که بخواهید از ارسال به صورت خصوصی استفاده کنید، دقت داسته باشید هنگام ارسال دیدگاه باید تلفن یا ادرس ایمیل خود را جهت تماس و پاسخگویی به سوال شما درج نمایید.

2. در هنگام ارسال دیدگاه حتما سوال خود را دقیق و کامل بیان کنید، به سوالات ناقص، تبلیغاتی، توهین و کاملات ناشایست پاسخی داده نخواهد شد و نظرات شما بسته می گردد.

3. جهت دریافت پاسخ بعد از ارسال دیدگاه 1 الی 2 روز کاری بعد به همان صفحه مراجعه کرده و پاسخ را مشاهده فرمایید.

4. مجموعه فنی مهندسی مولینکس با دارا بودن کادری مجرب و کار آزموده در خدمت مشتریان و مشترکین عزیز بوده که میتوانید از تلفن مشاوره رایگان ما بهرهمند گردید : 09122902536 (مهندس عتیق)


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات